Започнахте ли да събирате колекцията от най-малките палавници от целия свят? Ако вече имате някои от тях, пишете ни и ни изпратете снимка или видео! Така ще можете да участвате в играта ни точно като това малко момиченце, което изглежда толкова щастливо с новата си миниатюрна приятелка. Не пропускайте шанса да спечелите книжка на нашето издателство!
Ние от "Издателство Прес" имаме удоволствието да Ви поканим, на нашия щанд, на Универсистетската седмица на книгата! Тя ще се проведе в УНСС, от 26 до 29.04., в централното фоайе на университета. Заповядайте!
прочети ощеТорбите за момиченца и момченца съчетават три обичани от децата неща – играчка, книжка и… изненада.
прочети ощеЛий Уикс започва да пише, за да се издържа след развода си, но резултатът далеч надхвърля първоначалното намерение.
прочети ощеМекичкият розов еднорог вече е любимата играчка на петгодишната Далиа.
прочети ощеПетгодишната Вики вече се радва на еднорозите Владимиро и Арго и няма търпение да попълни колекцията.
прочети ощеИмаме вече втори победител в играта ни с награди "Пъстрият свят на играчките". Следващият можеш да бъдеш ти!
прочети ощеВесели игри и много усмивки с нашите супербързи рейсъри!
прочети ощеВсе още ти липсват някои колички от колекцията ТОРНАДО? Посети електронния ни магазин!
прочети ощеВключи се в нашата игра и спечели най-хубавата награда – книжка!
прочети ощеДетското списание „Хлапе“ ви очаква в обектите за продажба на вестници, както и на нашия електронен магазин. Пишете ни и пращайте вашите снимки и мнения на електронната ни поща с адрес: hlape2021@gmail.com
прочети още